Tuesday, November 1, 2011

Zapnutí historie v Rhinu 4

V Rhinu 4 je záznam historie standardně vypnutý. Chcete-li historii zaznamenávat, klikněte na políčko Zaznamenávat historii ve spodní části obrazovky. Záznam bude platný pouze pro jeden následně provedený příkaz a poté se opět automaticky vypne, takže byste tuto akci museli opakovat před spuštěním každého příkazu, pro který byste chtěli historii zaznamenat. Pokud je text 'Zaznamenávat historii' zobrazen ve stavovém řádku tučně, je záznam historie zapnutý. Pokud chcete přinutit Rhino, aby vždy zaznamenávalo historii u příkazů, které historii podporují, klikněte na políčko Zaznamenávat historii pravým tlačítkem myši a v roletovém menu, které se objeví, zatrhněte položku 'Vždy zaznamenávat histori'. Všimněte si, že se v tomto menu nachází ještě další možnosti pro práci s historií. Tyto volby lze nastavit také v příkazovém řádku prostřednictvím příkazu Historie.

Pokud má příkaz zaznamenat historii, stačí, když záznam historie zapnete až před dokončením příkazu - například je v pořádku, když v příkazu Potáhnout zapnete historii až v okamžiku, kdy už příkaz běží a je zobrazeno dialogové okno tohoto příkazu. V nápovědě Rhina pod heslem History najdete seznam příkazů, které historii podporují.

2 comments:

toto365.pro said...

배트맨토토프로 My pleasure to visit here. Very wonderful and fantastic post! Good job and thanks lots. ...

me3vxqegsi said...

We’ve given you plenty of the reason why} storing sheet metal on the ground is a foul concept. It may be the most cost effective|the most affordable} methodology, but that’s only if you don’t think about other possible costs like injured employees or injury to the product due to improper storage. The grade Boxer Shorts for Men 1100-H14 is pure aluminium, highly chemical and climate resistant. It is weldable and ductile enough for deep drawing but has low strength.