Wednesday, November 2, 2011

Modelování tří sklenic

V tomto návodu se dozvíte jak vymodelovat tři různě velké sklenice pomocí rotace křivky kolem osy. Pomocí analýzy objemu zjistíme, kolik kapaliny se do sklenic vejde.

Pokud hledáte skript pro Rhino, který umí změnit velikost objektů na požadovaný objem, pak je váš šťastný den! Pascal Golay jeden takový skript zveřejnil na své stránce skriptů...

http://wiki.mcneel.com/people/pascalgolay

Skript se jmenuje "Set Object Volume". Instalace je jednoduchá, soubor s koncovkou *.rvb stačí přetáhnout myší do okna Rhina a pak už můžete spustit nový příkaz "SetVolume". Poté postupujte podle instrukcí v příkazovém řádku.

1 comment:

g0w0mn3ftz said...

All reels should be accompanied by buttons which allow players to manually stop them, reels could not spin faster than 80 RPM, and reels must stop within zero.19 seconds of a button press. In follow, which means machines can not let reels slip greater than four symbols. Other guidelines embody a 15 coin payout cap, a 50 credit score cap on machines, a three coin most bet, and different such regulations. A 카지노사이트 participant may be be} given the opportunity to carry one or more of} reels before spinning, that means they won't} be spun however as a substitute retain their displayed symbols but otherwise depend normally for that play.