Friday, November 4, 2011

Pokročilé uchopovací režimy

Pokročilé uchopovací režimy jsou nástroje, která vým umožní zadávat určitá geometricky přesně definovaná místa ještě sofistikovaněji než pomocí klasických režimů uchopování objektů. Zajímavé jsou například režimy "MeziBody" a "PodélČáry" (které jsou mimochodem "zahnízditelné" v běžících příkazech, což znamená, že je můžete spustit pomocí příkazové řádky v průběhu provádění příkazu). Velice užitečné je také uchopování tečny nebo kolmice z křivky (nikoliv na křivku jako u klasických úchopů). Díky tomu můžete například začít kreslit křivku tečně nebo kolmo z jiné křivky v libovolném bodě. Tyto režimy najdete v menu Nástroje > Uchopování objektů. První blok režimů se vztahuje ke klasickým uchopovacím režimům; pod oddělovací čarou se nachází pokročilé uchopovací režimy.Pro rychlý přístup k pokročilým uchopovacím režimům můžete využít okno klasických uchopovacích režimů (ve spodní části obrazovky Rhina). Stačí při při najetí myší na toto okno podržet klávesu Ctrl. Obsah okna se změní z klasikých na pokročilé uchopovací režimy. Screenshoty pochází z Rhina 5.0.1 comment:

javediqbal said...

Title:
The Best High Returns on Best Investment
Content:
Welcome to Make Money Online with best investment in Hedge fund day trading with high returns on Daily Interest the world best revenue sharing program in which High withdraw is only $5 which is on daily basis.
For More Details click the link below:
Yield Investment Program, Best Hyip, Best Investment, Hyip Monitor, Forex Fund, Daily Profit, Monthly Interest, Monthly Profit, Earn Money Online, Money Maker Group, Dream Team Money and like this much more and you can withdraw the amount throw referral commission, eCurrency Invest, LibertyReserve, Alert Pay and SolidTrustPay as well. Get 200% profit within 150 days and the minimum
Web Link:
http://www.whatacash.com

Display Name: whatacash